Oferta

Naszą ofertę kierujemy głównie do osób organizujących imprezy okolicznościowe (śluby, chrzciny, przyjęcia). Niemniej zajmujemy się usługami foto-wideo kompleksowo, z filmami reklamowymi, relacjami z targów i wywiadami włącznie.

Często klienci zastanawiają, czy nie lepiej powierzyć zdjęcia tudzież filmowanie  wujkowi, czy kuzynowi, który „pobiega” w kościele, bo przecież ma kamerę HD, albo nową lustrzankę. Prawda jest taka, że najgorsze, co może być, to zepsucie sobie najpiękniejszej pamiątki. Po pierwsze taki przykładowy wujek, czy kuzyn nie posiada zezwolenia kurii, na filmowanie podczas nabożeństw. W efekcie ksiądz może w każdej chwili wyprosić go z kościoła (to naprawdę nie są odosobnione przypadki, wystarczy poczytać fora). Po drugie, filmowanie to emocje, które często mogą pokrzyżować szyki nawet domorosłym pasjonatom filmowania. Czytaliśmy nawet o przypadkach, gdy kamerzysta w nerwach przez całe wesele nie wcisnął przycisku REC. Po trzecie - sprzęt jest kluczem do sukcesu. Oferowane w elektronicznych marketach nawet topowe modele kamer, nie mają wystarczającej jasności, ani kąta widzenia. To ciekawe urządzenia, w plener, czy na wakacje. My jednak nie stosujemy półśrodków. Obiektywy i matryce muszą być  ultrajasne (w końcu filmujemy śluby, które często odbywają się w pełnych półmroku kościołach i wesela, w salach, gdzie światła mają stwarzać nastrój, a nie stanowić podbudowę do filmowania) i przede wszystkim niezawodne. 

Nasze filmy są przejrzyste i czytelne. Nie wypełniamy płyt na siłę upchanymi, nie kończącymi się tańcami, czy toastami. Nie o to chodzi, żeby zanudzić, czy zamęczyć widza. Każdy nakręcony przez nas kawałek, traktujemy jak sztukę. 

Finalnie zmontowany produkt  trafia w Wasze ręce wedle Waszego uznania: na nośniku DVD, Blu-Ray, tudzież jest publikowany na stronie internetowej (jak ma to miejsce w ostatnio modnych na portalach społecznościowych - video-zaproszeniach).  Wyjściowy produkt na życzenie konwertujemy na wszelkiej maści urządzenia mobilne. Krótko mówiąc – jeśli posiadasz jakiekolwiek urządzenie pozwalające odtwarzać filmy (nawet kuchenkę mikrofalową), wystarczy, że podasz nam nazwę modelu, a my przygotujemy wersję Twojego filmu pod to.

 

W naszych filmach inspiracji szukamy nie tylko w doświadczeniu, ale na bieżąco dostosowujemy się do sytuacji w której znajdziemy się z kamerami. Jesteśmy otwarci na propozycje i realizację „zachcianek”, osób które powierzą nam nakręcić film z najpiękniejszych momentów w swoim życiu. Pozwalamy śledzić film, na każdym etapie jego powstawania, w oparciu o sugestie i pomysły zleceniodawcy.

Copyright © 2013 Hanmar. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie strony: Studio reklamy ADGRAPE
Studio4ever | Wideofilmowanie Bydgoszcz - Videofilmowanie Wesela, Studniówki. Jakoœć HD. SprawdŸ Ceny.